Консольні стелажі. Види та переваги

Консольні стелажі. Види та переваги

Для складування довгомірних вантажів використовують такі багатоярусні металеві системи як консольні стелажі.

Дане обладнання призначене для розміщення профілів, металопрокату, листів ДСП, лісопильних матеріалів та іншого.

Завдяки особливостям конструкції консольні стелажі є специфічним складським обладнанням, оскільки виготовляються шляхом скріплення вертикальних несучих стійок з горизонтальними консолями.

Простота конструкції, відсутність перегородок і полиць дає можливість зберігати на стелажах вантажі практично будь-якої довжини. Консольні стелажі завантажуються / розвантажуються вручну або за допомогою складської навантажувальної техніки: при цьому забезпечують прямий доступ до всіх одиниць складування. Ціна обладнання безпосередньо залежить від вантажопідйомності і габаритів.

За способом виконання консольні стелажі діляться на два основних види:

  • односторонні: консолі та опорні стійки розміщуються з одного боку. Це дає можливість поставити консольний стелаж впритул до стіни складського приміщення, тим самим заощадити цінний простір;
  • двосторонні: передбачають розміщення вантажів по обидва боки несучих стійок. Двосторонні консольні стелажі дозволяють максимально використовувати об'єм складу, тому коштують дорожче односторонніх.

Компанія «ІМВО» здійснює розробку, виробництво і продаж одно- і двосторонніх консольних стелажів. Приклади наших рішень можна побачити в таких містах, як Київ, Львів та багато інших. Довговічність систем і їх стійкість до негативного впливу навколишнього середовища забезпечується використанням при виробництві високоякісної сталі, покриттям металевих деталей гарячим цинком і порошковою фарбою.

Консольними стелажами можна облаштувати ціле складське приміщення, спроектувати на їх основі мезонін або просто купити консольні стелажі для магазину. Ще одним аргументом для того, щоб купити консольні стелажі виробництва «ІМВО», є їх адаптивність: ви зможете самостійно регулювати розміщення консолей з кроком установки 100 мм. При необхідності зберігання вантажів поза приміщенням, в конструкцію даного стелажного обладнання можна інтегрувати спеціальні навіси.

Консольні стелажі виготовляються на замовлення відповідно до специфіки установки і характеристиками продукції, що зберігається, що сприяє тривалій і успішної експлуатації.