Fozzy Group спільно із НВП "ІМВО" відкрила розподільчий центр у Львові

 У Львові розпочав роботу новий розподільчий центр Fozzy Group. Це перший РЦ групи на заході України та шостий у країні. З новим РЦ група компаній оптимізувала зберігання і дистрибуцію товарів для своїх торгових мереж по всій території України.

Багаторівневий мезонін для НП Логістик

НВП “ІМВО” завершило будівницство 5-поверхового мезонінного комплексу для компанії НП Логістик.

Найбільший логістичний центр на заході Україні у виконанні НВП "ІМВО"

На Об’їзній дорозі Львова між Білогорщею та смт. Рудне незабаром відкриють найбільший у Західній Україні логістичний центр Protec Zymna Voda, який займатиметься обробкою та зберіганням вантажів.

Технологія відбору Pick-to-Light | Put-to-light

Технологія відбору Pick-to-Light | Put-to-light

Pick-to-Light | Put-to-Light - передова технологія відбору та розміщення товарів на складі, значно підвищує швидкість і виключає помилки.

Складські технології завтрашнього дня

Складські технології завтрашнього дня

У наступні п'ять років обробна промисловість зіштовхнеться з серйозними труднощами у складській логістиці, що вимагає пошуку та впровадження новітніх технологій складування. 

Складські інновації минуле, сьогодні і футуризм

Проривні технології на складах, використання дронів і тотальну роботизацію до 2018 року пророкували зарубіжні дослідження пару-трійку років тому.

Всенаправлені конвеєрні ролики Celluveyor

Ці всенаправлені конвеєрні ролики можуть підвищити ефективність роботи на складах. Вони можуть рухатися в будь-якому напрямку, і називають їх Celluveyor. Складаються з декількох невеликих керованих коліс.

Skypods від французької фірми Exotec Solutions

Tech Insider опубликувала відео про нові роботи Skypods від французької фірми Exotec Solutions.

WMS прогноз до 2022

Відповідно до дослідження Advisory Group в найближчі пару років очікується подальше зростання WMS ринку. Advisory Group проводить дослідження і публікує звіти вже більше 20 років, що дає можливість провести оцінку динаміки процесів на WMS ринку.

Дочірні категорії