Складські стелажі

Логістика складування, як і транспортна логістика, являється одним із ключових елементів бізнес-процесу. Вона забезпечує вирівнювання об’ємів споживання (продаж) та постачання (виробництво) відповідних матеріальних об’єктів в необхідному місці та часі. Основним завданням складської логістики є акумуляція матеріальних резервів та управління ними на обмежених складських площах. Грамотне планування, розумний вибір постачальників складського обладнання (такого, як складські стелажі), професійне управління товарними потоками - важливі складові оптимізації цього процесу.

Приймаючи рішення про складування того чи іншого об’єкту, ви хочете мати можливість селективного відбору в майбутньому, плануєте ефективне використання кожного метру складських площ (власних чи орендованих), ви піклуєтесь також про раціональну трудомісткість складських операцій та безпеку. Складський стелаж, правильно підібраний та професійно змонтований, дозволяє вирішити всі ці питання. Купити стелаж безпосередньо у виробника - хороше рішення з точки зору співвідношення ціна/якість обладнання.

Підприємство “ІМВО” быльше 20 років займається розробкою рішень, що сприяють оптимальному використанню складських приміщень. Виробництво металевих стелажів і поставка товару “під ключ” кінцевому споживачу включає в себе наступні етапи:

  • дослідження та розробки;
  • проведення випробувань;
  • виготовлення стелажів на власних виробничих площах;
  • монтаж;
  • обслуговування.
Палетні стелажі
Палетні стелажі
Поличкові стелажі
Поличкові стелажі
Консольні стелажі
Консольні стелажі
Мезоніни
Мезоніни
Спеціальні складські рішення
Спеціальні складські рішення
Безпека складу
Безпека складу
Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 313
Приймальня:
+38 (032) 297-14-44
pryjm@imvo.lviv.ua
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-04-75
stelag@imvo.lviv.ua

Складський стелаж “ІМВО” являється основою різноманітних логістичних рішень, надійність і якість яких вже оцінило більше чотирьох тисяч підприємств в Україні та за її межами.

Металеві стелажі на склад (або архівні) допомагають вирішити різноманітні завдання:

  • ви хочете збільшити корисну площу вашого складу без будівництва чи оренди додаткових приміщень - скористайтесь нашими багатоповерховими мезонінами;
  • у вас сезонне накопичення сировини чи готової продукції - скористайтесь нашими системами щільного складування;
  • вам потрібно складувати комплектуючі чи збірні вузли біля лінії збірки, систематизувати ділову документацію чи архіви - використайте нашу 57-му серію.

У нас ви можете купити стелажі таких типів:

Окрім цього, пропонуємо купити металеві архівні стелажі торгової марки “ІМВО”. Архівний стелаж для складу та офісу дозволяє систематизувати та зберігати великі об’єми документів, забезпечуючи вільний доступ до кожного з них в будь-який момент часу.

Купити металевий стелаж просто - зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію "ІМВО"  0-800-50-46-50 і наші менеджери допоможуть вам вибрати стелажі складські, магазинні чи інше обладнання, що буде максимально відповідати поставленим завданням.

Ми запрошуємо до співпраці всіх, кому небайдужа власна ефективність, хто в непростих умовах сьогодення не забуває дбати про майбутнє.

Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 313
Приймальня:
+38 (032) 297-14-44
pryjm@imvo.lviv.ua
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-04-75
stelag@imvo.lviv.ua