Науково-виробниче підприємство "ІМВО" є провідним українським постачальником рішень систем складування і виробником спеціальних сталевих конструкцій з досвідом роботи на даному ринку – більше 10 років. За цей час фахівцями підприємства розроблено та впроваджено більше 4000 рішень для складської логістики.

 

Нам довіряють провідні українські та іноземні підприємства. Серед клієнтів "ІМВО" компанії Київстар, Фоззі Груп, АТБ, Эльдорадо, БФ груп, УВК, AVON, Amway, Oriflame, компанія САВСЕРВІС, Миронівський хлібопродукт, ADIDAS, SAMSUNG, корпорація Артеріум, Фармак, БаДМ, Оболонь, DHL, АВК, IDS Group, Danone, Carlsberg Ukraine, ГК T.B.Fruit, BRW, Makita, Tarkett, ММК, Jabil, Карго Партс, Солді, Снєжка-Україна і багато інших.

 

Продукція НВП "ІМВО" експортується до Швеції, Німеччини, Голландії, Румунії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Литви, Саудівської Аравії, Польщі, Франції, Бельгії, Ісландії, Росії, Грузії, Білорусі, Молдови та Казахстану.

 

Виробництво продукції здійснюється на двох заводах. Система управління якістю "ІМВО" сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2009. Якість продукції підтверджується сертифікатами УкрСЕПРО.

 

Системний підхід, професійність і точність, досвід та іноваційність складають основу нашого ділового підходу. Ми пропонуємо клієнтам комплексне вирішення питань складування продукції від розробки проекту до реалізації та обслуговування. Коли це необхідно, розробляємо і впроваджуємо спеціальні рішення для складування та комісіонування. Наші інженери застосовують сучасні системи СAD\CAM.

 

 

Ми виробляємо та поставляємо:

Палетні стелажі з боковим завантаженням, в т.ч. тип double-deep

Глибинні палетні стелажі типу drive-in

Консольні стелажі

Поличкові стелажі

Гравітаційні стелажі

Мезоніни (багатоповерхові платформи на базі стелажних конструкцій)

Засоби безпеки

Спеціальні сталеві конструкції промислового та комунального призначення

 

Ефективна координація поставок та монтажних робіт забезпечують нашим замовникам вчасну реалізацію проектів. Підприємство є членом Торгово-промислової палати України.

Професійна консультація
0-800-50-46-50

КОнтакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

замовити дзвінок

captcha
Перезавантажити

Залиште своє повідомлення

captcha
Перезавантажити