WMS прогноз до 2022

Відповідно до дослідження Advisory Group в найближчі пару років очікується подальше зростання WMS ринку. Advisory Group проводить дослідження і публікує звіти вже більше 20 років, що дає можливість провести оцінку динаміки процесів на WMS ринку.

Попит на WMS в EMEA регіоні (Європа, Близький Схід і Африка) стрімко розширився в 2017 році. Швидкість зростання була зумовлена потребами e-commerce fulfilment і загальними інвестиційними витратами в Європі, що збільшило кількість WMS постачальників в регіоні. Очікується, що хвиля попиту на WMS в Європі зростатиме в майбутньому. Крім того, е-commerce fulfillment і потреба в постачанні на наступний день продовжать стимулювати попит на WMS і в інших регіонах світу.

 

У той же час, бізнес хмарних WMS набирає обертів і обіцяє розширити комплект потенційних рішень WMS одночасно перешкоджаючи росту доходів від підписки на обслуговування.

Ключові питання ринку лежать зараз в площині функціональності для e-commerce і переходу до хмарним рішенням WMS. Крім того, багатьох цікавить:

  • як перехід до SaaS вплине на зростання виручки;
  • які сегменти ринку очікує найбільше зростання і що ним рухає;
  • які постачальники мають кращі позиції для захоплення зростаючих сегментів;
  • які з постачальників отримують вигоди від впровадження e-commerce WMS.

Дослідження є в вигляді Market Intelligence Workbook (Excel) і / або Market Analysis Report (PDF) з або без деталізації.

Джерело: www.arcweb.com/market-studies