Всенаправлені конвеєрні ролики Celluveyor

Ці всенаправлені конвеєрні ролики можуть підвищити ефективність роботи на складах. Вони можуть рухатися в будь-якому напрямку, і називають їх Celluveyor. Складаються з декількох невеликих керованих коліс.

Винахідників надихнули роботи, які грали у футбол.

Вони вирішили взяти роботів, перевернути їх і використовувати колеса для переміщення посилок. Об'єкти можуть вільно рухатися в будь-якому напрямку.

Шлях для посилки створюється за допомогою програмного забезпечення на планшеті. Оператори можуть змінювати напрямок посилки натискаючи на одну кнопку. Якщо один із елементів виходить з ладу, його можна замінити за лічені хвилини. Комірки можуть бути організовані в декількох конфігураціях.

"Транспортні вимоги змінюються, тому нам завжди потрібні нові рішення. По міру зростання електронної торгівлі ми спостерігаємо за вибуховим зростання і пасивними обсягами. В даний момент ми схильні використовувати фіксовані системи, але нам потрібно більше вдосконалюватись. Ми повинні бути готові до різноманітних вимог." - Mario Huneke (менеджер DHL на складі Braunschweig)

Найкраще його використовувати на розумних складах, фабриках і складальних лініях. Вони були протестовані в реальних виробничих умовах. Активно працюють з DHL. Винахідники планують подальше вдосконалювати Celluveyor до офіційного запуску.

 

Посилання на статтю