Складські технології завтрашнього дня

Складські технології завтрашнього дня

У наступні п'ять років обробна промисловість зіштовхнеться з серйозними труднощами у складській логістиці, що вимагає пошуку та впровадження новітніх технологій складування. 

 При виході з глобальної рецесії відбувається зміцнення і подальше зростання позицій виробника, що впливає на всі бізнес-процеси на виробництві. Зростання інтернет-комерції та підвищення вимог замовників до виконавців послуг, зміна ролі роздрібної торгівлі мали значний вплив на складські та розподільчі операції практично в кожній галузі. Це призвело до переходу від лінійних до багатовузлових ланцюжків поставок, які характеризуються великою мінливістю, широкою географією і демографією клієнтів, підвищеними вимогами клієнтів і постачальників. 
Передбачається ряд змін, які вплинуть на складські операції в обробній промисловості протягом наступних п'яти років:

  • потреба у збільшенні кількості великих складів і розподільних центрів;
  •  збільшення числа товарних кодів в трьох окремих, але інтегрованих частинах складу: сировина , готова продукція та запасні частини; 
  • підвищення рівня автоматизації і механізації в кожному процесі і зростаюча залежність від технологій мобільного широкосмугового зв'язку для забезпечення максимальної ефективності та продуктивності.

Вдосконалення складу починається з впровадження новітніх технологій — потужних і швидкісних. Використання ручних і «паперових» процесів на складах відходить у минуле. Професіонали складської логістики надають важливого значення автоматизованим технологіям управління робочими процесами, які включають обробку вхідних товарів, зберігання, інвентаризацію та обробку замовлень на виході. 
Модернізація функції приймання та розміщення товарів стає першой хронологічною ланкою в ланцюжку оптимізації складських операцій. Зміни включають в себе збільшення кількості товарів зі штрих-кодом, відповідність підвищеним вимогою клієнтів та використання засобів підвищення продуктивності, наприклад крос-докінг. 
Технологічний портфель обробки вхідних вантажів стає все більш інноваційним. Розширене використання повідомлень і стандартів GS1 допоможе збільшити швидкість прийому та обробки товарів на складі. Кишенькові і натільні комп'ютери, сканери та мультимодальні пристрої прискорять сортування товарів, в той час як планшетні комп'ютери дозволять працівникам швидко і легко переглядати повний перелік SKU. Встановлені на транспортних засобах мобільні комп'ютери і тепловізори дальнього радіусу дії забезпечують всенаправлене сканування з підтримкою як 1D так і 2D штрих-кодів. 
На зміну паперам приходять автоматизовані системи управління складом (WMS) з можливістю прив'язки до системи планування ресурсів підприємства (ERP), системи управління двором (YMS) та системи управління перевезеннями (TMS). Інноваційні технології зберігання включають в себе адаптивні платформи та мобільні обчислювальні рішення, які забезпечують гнучкість, необхідну для підрахунку циклів, вироблених одночасно з іншими процесами. Доступ до інформації забезпечується інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні промисловим браузером, встановлюваним на всі мобільні комп'ютери. Також збільшується використання пристроїв і мереж, які дають можливість узгоджувати всі складські операції. 

Інноваційні технології комплектації замовлень і складування
Процеси комплектації замовлень і складування, які пріоритетні для більшості складів, стають все більш автоматизованими і гнучкими. Тепер обробка вантажів стала набагато ефективнішою завдяки мультимодальним операціям з використанням нових портативних пристроїв. Все більш популярними стають мультимодальні пристрої та програмне забезпечення, прив'язані до серверних систем WMS, що передбачає гнучкість робочих процесів і дружній інтерфейс. Бездротові мережі промислового класу допоможуть максимально підвищити надійність, збільшивши швидкість процесу завантаження, і мінімізувати затримки і прогалини покриття. 

Технології обробки вихідних вантажів
Сучасна складська логістика враховує, що головна корпоративна мета — це максимально задоволений клієнт. Процеси, основані на задоволенні потреб клієнта, відіграють важливу роль — в операціях з автоматизованою упаковкою, зантаженням і доставкою товарів, оскільки допомагають оптимізувати рівень завантаження, відстежити продуктивність окремих операцій. Широкий спектр ІТ-рішень дозволяє персоналу складу максимізувати ефективність обробки вихідних вантажів, скоротити витрати і в кінцевому підсумку догодити клієнту. Пакувальні станції можуть бути оснащені мобільними безпровідними комп'ютерами, сканерами і радіочастотними пристроями, що підвищують швидкість і ефективність роботи завдяки зниженню кількості помилок і пошкоджень. Персонал може використовувати переносні пристрої, щоб бачити актуальну інформацію про плани роботи. За допомогою бездротового зовнішнього покриття зовнішні операції інтегруються зі складом, забезпечуючи повну прозорість всіх робочих процесів. 
У найближчі п'ять років ми станемо свідками зростання ролі складу на підприємстві. Все менше компаній будуть розглядати склади і розподільні центри у якості вимушеної ланки між окремими точками ланцюжка поставок. Вже зараз фахівці галузі виробничої логістики бачать ширшу картину і розглядають складські об'єкти як важливі центри управління конкурентними перевагами і збільшення прибутку. 

Джерело: http://www.worldindustrialreporter.com/transformation-technologies-for-the-warehouses-of-tomorrow/