Огляд трендів 3PL в 2016 р. і далі

Огляд трендів 3PL в 2016 р. і далі

Для 3PL операторів 2015 рік був роком злиття і поглинання, повного завантаження перевізників та провислих цін на паливо. Чисті доходи логістичних компаній в 2015 р. зросли на 4,5% до 71,9 млрд. $. Загальні валові доходи мали скромний приріст у 2,2 %, в першу чергу через зниження цін на паливо у 2015 проти 2014 р., та відповідного зниження додаткового доходу для немайнових вітчизняних та міжнародних транспортних диспетчерів. Загалом ринок логістичних перевезень розширився до 161,2 млрд. $.

 

Великі оборудки зі злиття змінили середовище 3PL від середини 2014 року до кінця 2015. Бред Джейкобс та його команда XPO Logistics зробили безпосередній внесок у те, щоб 2015 рік став найбільшим роком 3PL (з купівлею Conway та Norbert Dentressangle) для оборудок понад 100 млн. $, відколи A&A (Міжнародний перевізник) почали діяльність відкорковування в 1999 році. У підсумку, оборудки зі злиття і поглинання збільшили зосередженість на ефективності та

прибутковості. Їм слід зробити подальший наголос на якості та ініціативах покращення невигідних процесів. Для 2015 року, вітчизняне управління транспортування (ВУТ) з сегментом 3PL було в лідерах з приростом чистого доходу у 12,4 %. ВУТ є сучасним та складним проектом фрахтової комісії. Чистий дохід Dedicated contract carriage (DCC) незначно зріс на 4 % через повне завантаження перевізників на ринку. Тоді як багато складів логістичних компаній були повними з 2014 по 2015 р., в конкурентному середовищі панував ціновий тиск. Складування з доданою вартістю та дистрибуція (СДВД) мали символічний зріст на 2,2% чистого доходу за рік. У складуванні на ринок вплинув стрімкий зріст Amazon у своїх центральних виконавчих операціях. Якщо би всі склади Amazon, налічуючи 11,2 млн. кв. м площі були зараховані як СДВД операторів 3PL, вони би були третім за величиною СДВД після DHL з 27,6 млн. кв. м площі та XPO Logistics з 16,8 млн. кв. м площі (через поєднання Norbert Dentressangle, Menlo Logistics та New Breed Logistics). Amazon також нарощує внутрішню експедицію вантажів та навички вітчизняного управління транспортуванням, що ставить компанію перед потребою виходу на ринок в якості інтегрованої 3PL компанії. Amazon вже відзначилося як постачальник транспортних послуг в подачі поточного звіту форми 10 К (щорічний звіт в США згідно SEC).