Чи є перспективи розвитку логістики в Україні

Відповідь на це питання турбує не тільки діючих учасників ринку, але й студентів, які планують працювати в даній сфері.Ця та інші теми були винесені на обговорення в рамках святкування Дня Логістики 10 квітня цього року, організованого ДУ “Львівська Політехніка”. Участь в обговоренні прийняли представники бізнесу, влади, молодіжних і студенських організацій. Серед учасників заходу були і представникі НВП “ІМВО”.

             Основні висновки обговорення:

  • протягом останніх років ринок логістичних послуг в Україні демонстрував стабільний ріст, як в кількісному, так і в якісному вимірі;
  • в короткотерміновій перспективі говорити про розвиток логістичного ринку складно, зважаючи на непросту економічну та політичну ситуацію, що склалася в нашій країні;
  • за умов виконання міжнародними фінансовими організаціями своїх зобов”язань та стабілізації політичної ситуації в країні починаючи з середини наступного року слід очікувати покращення ситуації та нових проектів.

             Підприємство “ІМВО” вже не вперше приймає участь в заходах, що організуються освітянами. Ми розуміємо, що готувати майбутні кадри потрібно вже  сьогодні. Нагадуємо, що на початку 2013 наше підприємство провело конкурс студентських робіт на логістичну тематику. Переможці отримали грошові премії та можливість публікації своїх робіт на сайті підприємства.